INTIMATE LINGERIE
Opravdovou eleganci najdete všude, zejména ve věcech, které nejsou vidět- Christian Dior

Jaké pocity se vám pojí se spodním prádlem? Vyndejte si ze zásuvky oblíbenou podprsenku a kalhotky a oblečte si je. Jak se cítíte? Dobře? To je skvělé. Co ale znamená ,,dobře"? Zkuste si třeba vzít pod džíny krajkové kalhotky, hedvábnou podprsenku pod svetr nebo krajkové body pod šaty. Každá kombinace je jedinečná.


Líbila se mi slova, kdy se říká, že ženy po celém světě nosí kalhotky a podprsenky, ale Francouzky nosí spodní prádlo nebo jak by řekly ony- lingerie. Slyšíte nebo vidíte v tom ten rozdíl? Ten je nejen k přístupu a vnímání spodního prádla, ale liší se i v tom, jak ho pojmenováváme. 


Vezmete si například takovou podprsenku. Dobrá podprsenka určuje nejen to, jak působíme na ostatní, ale i jak vidíme samy sebe. Jakou na sobě máte teď? Začneme u mne. Pokud je někdo milovník luxusního prádla, jsem to já. Určitě za to může i moje velikost podprsenky, jelikož v označení 85D není moc na výběr. O to víc si dávám pozor a hledám tu dokonalou. Určitě jste někdy slyšely, že 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky. Kéž by se podprsenky kupovaly stejně snadno jako boty.Jak si vybrat podprsenku, která vám opravdu padne:

*Oblékejte ji správným způsobem
-provlékněte paže ramínky, předkloňte se a nechte prsa spadnout do košíčků. Pak si na zádech zapněte zapínání.

*Zkontrolujte košíčky
-pokud vám prsa přetékají, možná máte malé košíčky, zkuste podprsenku s větším obvodem. Pokud vám nepadne ani pak, možná pro vás tento střih není vhodný.

*Zkontrolujte obvod
-otočte se k zrcadlu bokem a ujistěte se, že obvod vede vodorovně se zemí. Zadní část obvodu by měla být uprostřed zad.

*Zkontrolujte ramínka
-i ramínka musí sedět správně i když jsou neméně důležitá. Nesmí vám po nich zůstávat otlaky nebo tlačit.

*Zkontrolujte kostice
-pokud na sobě máte podprsenku s kosticemi, ujistěte se, že jsou pevně na žebrech a končí v jedné linii s podpaždím.

*Ujistěte se, že vypadáte dobře :)
-na velikosti nezáleží.
*článek je ve spolupráci s trenyrkarna.czCONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat