MEMORIES FOREVER

 


Krásný letní den,


během lockdownu jsem procházela všechny fotky na cloudu a zjistila jsem, že vlastně nemám žádnou knihu fotek. Hlavně svých dětí. Mám uložených doslova tisíce fotek, ale ten pocit, kdy je můžete vzít do ruky a prohlížet, mi chyběl. Album u nás nenajdete.Objevila jsem stránky tiskarik.cz a uviděla nádherné fotoknihy, fotokalendáře, hrnky, obrazy, milníky, pexesa, svatební oznámení... Vybrala jsem si fotoknihu exlusiv lay-flat, kde máte k dispozici 20 až 50 stránek, velikost A4 na výšku, lesklý papír a můžete vybírat z několik typů a příležitostí. Můj tip je svatební motiv a vzpomínky na mateřství a miminko. Já jsem vybrala typ Flower, kniha světle-zelená s květy, která se mi hodí k titulní stránce. Editace knihy je v jednoduchém programu, dostupná na všechny zařízení a do knihy lze vkládat i dlouhý text.


A teď co určitě zajímá všechny-fotky. Já většinou používám fotoaparát Olympus Pen E-PL7 s pevným objektivem 45mm a zbytek fotím na telefon. Fotky jsou doslova nádherné. Jsou čisté, ostré na papíru vysoké kvality s jakou je tam vkládáte. Stránky jsou z pevného papíru a jsou vyráběny ručně. 

Pokud hledáte dokonalé fotoknihy, ano Vánoce se zase blíží, neváhejte a běžte na tiskarik.cz. Navíc vám přijdou i krásně zabalené.
*spolupráceCONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat