SKIN MINIMALISM



Krásný den všem,


Skin minimalismus je jeden z největších skincare trendů 2021- jestli za to může současná situace, nechám na vás. Jestli jste o něm ještě neslyšeli, pojďme si vysvětlit o co jde.

Za poslední rok a půl se naše beauty a skincare rutina změnila ze dne na den. Zavřené kosmetické salony a parfumerie, díky rouškám a respirátům máme maskné a zbylo nám pouze nakupovat online. Ubyla 12 kroková péče o pleť a make-up byl až na dně naší kosmetické tašky. Skin minimalismus se naplno projevil snad ve všech koupelnách po celé zemi. O co tedy jde? Všichni se vracíme k minimální péči o pleť. Vše co naše pleť potřebuje nám stačí v 5 krocích skincare rutiny. 

Jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť je odličování. Mléko a tonikum, záleží co vám vyhovuje. Bez odlíčené a čisté pleti nebudou následující kroky schopné co nejúčinněji proniknout do pleti. Čistění dvakrát denně je základ, večer si na něj dejte ještě více záležet. Přeci jenom odličujete make-up, ochranu před UV zářením, veškerý smog, prach a teď na jaře i pyl. 

Když mluvíme o minimalismu, k dalšímu kroku vybírejte ze tří účinných ingrediencí- vitamin C, retinol a SPF. Pleť bude rozzářená, vyhlazená a jemná. Sérum zvolte podle potřeb vaší pleti, nicméně pokud sáhnete po tom se zklidňujícími účinky, jedině dobře. Nezapomínejte na oční krém, který vyzmízíkuje celou noc u další řady oblíbeného seriálu na Netflixu. Před aplikací SPF ( poslední krok k jakékoli ranní rutině péče o pleť), můžete použít hydratační krém. Hydratace je důležitá ať už máte jakýkoliv typ pleti. Poslední je jako vždy aplikace SPF, ale to už vám nemusím vysvětlovat proč, znáte mě dobře :).




















CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat