GLOW-UP WEEK WITH LA ROCHE POSAY Krásný den všem,


jaro pomalu přichází a já jsem nadšená, že jsem byla vybraná do projetu Glow-up Week with La Roche Posay. Jak už z názvu poznáte, byl to týdenní projekt, zaměřený na hydrataci a vyplnění, ztráty jasu a elasticity. 

Hydratace

nejdůležitější krok u jakéhokoli typu pleti. Ať už máte pleť mastnou, aknózní, citlivou, dehydratovanou nebo smíšenou, hydratace je vždy základ. Jak vždy svým klientkám říkám, hydratace není nikdy dost. Hydratace je základní pilíř pro zdravou pokožku. Pokud je pleť správně hydratovaná, nedochází k předčasnému stárnutí, hyperpigmentaci ( ale vždy s SPF), různým kožním problémům a dokonce i k akné. První krok v mojí týdenní beauty routine jsou Hyalu B5 Ampule- ultrakoncentrované složení pro regeneraci pleti.
3 důležité účinky pro pokožku:

-VYPLNĚNÍ díky třem hmotnostem čisté kys. hayluronové-okamžité vyplnění-vysokomolekulární, vyplnění vrásek- nízkomolekulární a liftingový efekt- mikromolekulární.

-OBNOVA zlepšení procesu obnovy pleti již po 1 hodině aplikace, díky vitaminu B5.

-REGENACE  Glukonát sodný má antioxidační účinek a posílení regeneraci pleti.

Použití je velmi jednoduché, polovina ampulky se nanáší ráno a druhá při večerní rutině. Hned po prvním použití je pleť vyhlazená a má takový ,,plumping" efekt. U citlivé pleti pocítíte okamžitou úlevu a hydrataci. Pro mě je používání koncentrovaných ampulek, sér nebo essencí, takový bonus pro pleť a vždy si několikrát do roka dopřeji intenzivní kůru.

Ampulky neobsahují konzervanty, alkohol, barviva, parfémy a ani silikony. 

GLOW EFEKT

Pro mě je glow efekt důležitý zejména po zimě, kdy naše pleť nemá dostatek slunečních paprsků a tím i dostatečný přísun vitaminu D. Hyalu B5 Sérum je svěží, vyplňující hydratační gel s unikátním složením. Obsahuje dva typy kys. hyaluronové, vitamin B5 a madecassosid(tygří tráva- silný protein důležitý k regeneraci).

Sérum okamžitě vyplní jemné vrásky, regeneruje i tu nejcitlivější pleť, dodá objem a elasticitu. Používá se po nanesení Hyalu B5 ampule ráno a večer.OCHRANA 

Jak už mě určitě dlouho znáte, ochranu pleti SPF produkty beru velmi vážně. Pokud bych si měla vzít na opuštěný ostrov jediný produkt, je to produkt s SPF 50. Anthelios Shaka Fluid je ideální kandidát v boji proti UVA a UVB záření. UVA záření představuje 95% ultrafialového záření, které dopadá na zemský povrch. Vyskytuje se během celého roku a proniká skrze mraky, sklo a epidermis. Při dlouhodobém působení na pokožku může způsobit fotostárnutí, sluneční intoleranci, hyperpigmentaci a vývoj rakoviny kůže. UVB záření představuje 5% z celkového ultrafialového záření, které dopadá na zemský povrch. Zastavují ho mraky i sklo, ale prochází epidermis a tím je odpovědné za opálení, ale také za spálení, alergické reakce až rakovinu kůže. 
Anthelios Shaka Fluid s SPF 50 je lehký, průhledný, nemastný fluid bez parfemace, ultraodolný proti vodě, potu a písku. Díky jeho unikátnímu složení je navržený tak, aby zamezil štípání v očích a je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Před použitím je potřeba ho protřepat a aplikace je vhodná po celý rok.

*spolupráce


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat