ROUJE


Krásný den všem,

důvod, proč jsem se těšila do Paříže byl, že navštívím pařížský brand Rouje. Jeanne Damas založila značku v roce 2016 ,,For girls who apply lipstick with their fingers, who end up barefoot at midnight for having danced too much, who ride up their skirt to let the sun kiss their legs en terrasse, who eat French fries and drink red wine, who are not afraid of low necklines and oversized jackets, who wear dress on bicycles and jeans at parties, who cherish beautiful prints and rummage through their grandma’s wardrobe"
Já bych to lépe nevystihla, proto jsem to ponechala v originále. Její oblečení naprosto miluji, hlavně šaty, které jsou bestseller celé značky. Já jsem se hlavně těšila na sekci beauty. Jeanne je pařížanka, která se líčí velmi málo, ale má vždy rtěnku. O to víc jsem měla radost, že uvedla kolekci Le Rouje Velours. Rtěnky, které mají ženská jména, krásnou pigmentaci a dokonalý zlatý obal jako šperk v kabelce. Asi není překvapením, že jsem si vybrala odstín Jeanne. Je to nádherná červená barva s teplým podtónem, který sluší úplně všem. Líbí se mi i Les 4 Rouje palletes, kdy si můžete smíchat i několik odstínů dohromady. Pokud milujete tekuté rtěnky a laky na nehty, všechny odstíny najdete i této variantě. 
Tento rok Rouje uvedla novinku Regard, ke který je i krátký film. Kolekce je zaměřená na oči a najdete tam řasenku, linky a kleštičky na řasy. Vzala jsem si linky, protože pokud si líčím oči, vybírám si řasenku a linky, nikdy ne stíny. A jsou to ty nejlepší linky na světě!:) mají nádhernou sytou černou barvu, nemažou se a skvěle se s nimi pracuje. Bravo Jeanne.A jako poslední věc, kterou jsem od ní potřebovala, byla kniha. Prodává se i u nás, ale chtěla jsem si ji koupit od ní. Jsou dvě verze, francouzská a anglická. Já jsem si vybrala druhou verzi i když francouzštinu miluji. Kniha je o 20 ženách a jejich životě ve městě světel. Ilustrace a atmosféra, která dokonale vystihuje Paříž. Celý obchod Rouje je nádherný a takový uvolněný. Křesla, gauč, kosmetický stůl, káva a nádherné ženy, které vypadají jako vaše dokonale oblečené kamarádky. Navíc vedle je hned restaurace Chez Jeanne.


Líbí se vám produkty?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat