AUTUMN SKINCARE


Krásný podzim,

dříve jsem podzimní období neměla ráda, ale s přibývajícími léty :) si ho užívám. Když venku prší a je zima, nejraději jsem doma pod dekou s oblíbeným bílým čajem, knihou a s příjemnou vůní svíčky. V chladném počasí nezapomínám na důležitou výživou a ochranou svojí pleti. Jelikož se mi blíží třicítka, musím sáhnout po péči na první vrásky a maminky mi dají za pravdu, že s dětma jich přibude víc :)
Ke svému skincare rituálu jsem přidala Hyaluron Booster od Vichy *, který kombinuje termální vodu a kyselinu hyaluronovou. Zároveň posiluje kožní bariéru pleti a zabraňuje stresu, únavě a znečištění. Nanáším ho vždy ráno a večer na odlíčenou pleť. Moje pokožka je po něm vyhlazená a okamžitě hydratovaná. Má skvělý plumping efekt. Více jsem o různých tipech a essencích psala článek tady.
Co si opravdu užívám je večerní rituál. Jak víte odličování je pro mě priorita a nikdy nechodím spát s makeupem. Na čistou pleť vždy nanáším sérum a teď jsem si oblíbila novinku Slow Age Nuit od Vichy *. Noční péče díky které mám ráno hebkou a vyhlazenou pleť. Navíc se dá použít jednou týdně na 10 min jako maska. Má přírodně zabarvenou gelovou barvu, příjemně voní a na pleti doslova roztaje..


Ani v zimě nepřestávám používat krém s vysokým SPF. Můj oblíbený je City Protect SPF 50 od Matis Paris a CC Cream od Chanel. Jak říkám ,, Prevence je lepší než léčba,, proto by se měla pleť před UV zářením chránit po celý rok a mít vrásky jenom od smíchu :)


Jaké máte oblíbené produkty vy? *barter
CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat