CHRISTMAS WHAT'S NEW




Za 14 dní jsou tu Vánoce a já mám pro vás poslední What's New v tomto roce. Před koncem roku je spoustu kosmetických novinek, vánočních balíčků i limitovaných edicí. Tentokrát hodně luxusní. Jdeme na to!



LE ROUJE DE PARIS
Jeanne Damas, současná ikona francouzského stylu má už milion followerů na Instagramu, založila úspěšnou módní značku Rouje, vydala knihu a byla jen otázka času, kdy se vrhne do beauty světa.
Z domu prý nevychází bez pečlivě nalíčených červených rtů a jelikož by na svoje rty měla mít zbrojní pas :)-jsou dokonalé, vytvořila kolekci nádherných rtěnek. 4 krémové odstíny s matným finišem Jeanne, Emilie, Camille, Lamia a paletku všech čtyřech odstínech, která se může použít na rty, tváře i oči. Pro mě jsou to naprosto dokonalé odstíny, luxusní zlaté obaly. Alespoň jednu si musím pořídit.







LISA ELDRIDGE
Jedna z nejrespektovanějších a nejzkušenějších vizážistek. V oboru pracuje přes dvacet let a její seznam klientech obsahuje nejznámější celebrity světa. Spolupracuje se značkou Lancome a Shisedo, ale tentokrát se vrhla na svojí kolekci rtěnek. 3 odstíny krémových hydratačních matných rtěnek s lesklým finišem. Velvet Morning, Velvet Ribbon, Velvet Jazz. Nádherný luxusní obal a všechny byly okamžitě vyprodané. Až budou skladem, moje peněženka opět zapláče :)







ESTEÉ LAUDER BY VIOLETTE
Další ikona francouzského stylu, uznávaná vizážistka, dlouhodobě spolupracuje s Esteé Lauder. V limitované kolekci Poppy Sauvage najdete dva odstíny rtěnky Sculpting lipstick, tekuté rtěnky Paint-On Liquid Lipcolor, tvářenku Sculpting Blush, paletku stínů Le Nudes de Soleil, tužku na oči Eye Crayon a rozjasňovač Soft Glow for lips and cheeks.








CATRICE
Věříte v horoskopy? Jestli ano, tak vás bude bavit nová limitovaná kolekce Astrology. Edice obsahuje 3 beauty produkty a najdete v ní paletku očních stínů, paletku na obličej obsahuje rozjasňovač, tvářenku a konturovací stíny a štětec kabuki. Mají i krásné zlato černé obaly!











DÁRKOVÉ SADY
To nejlepší na konec :) pokud si nevíte rady co dát ženě pod stromeček, určitě jí udělá radost dárková sada. Ať už se jedná o parfém, skincare nebo beauty produkty. Obrovský výběr najdete v Sephoře i v Douglas. 

Už máte nakoupeného Ježíška? Já ano a tady jsou moji oblíbenci





































































































CONVERSATION

2 komentářů:

  1. Jéé, to je krásný, jak je to všechno v tom Vánočním duchu :-) to zlato, jeeej, to já ráda.

    Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat