CHRISTMAS PRESENTS
Vánoce jsou už za námi a mě to pokaždé mrzí, protože jsou to moje nejoblíbenější svátky. Jako v minulém roce vám chci ukázat co jsem letos dostala od Ježíška. Cením si každého dárku, obzvlášť pokud jde o kosmetiku. Letos byly Vánoce opravdu štědré a některé dárky jsem opravdu nečekala. Pojďme na to!


IPHONE 
Dárek který jsem nečekala. Můj telefon už pomalu dosluhoval a mé neustálé stěžování si a zmínění o tom, že by to chtělo pořádný mobil vyvrcholilo tím, že mi ho můj muž koupil. Asi aby to už nemusel poslouchat :) Ne, teď vážně. Jsem za něj moc ráda, už budu mít hezké instastories a konečně mám spoustu aplikací na úpravu fotek.DOLCE & GABBANA THE ONLY ONE
kdo mě sledujete na Instagramu, mohli jste vidět můj příspěvek, kde vychvaluji novinku od DG. THE ONLY ONE je nasládlá, ale tajemná vůně. V hlavě se ukrývá svěží bergamot a vanilka, srdce voní po kávě a kosatci a v základu je pačuli a vanilka. Parfém je moderní variace na kultovní vůni The One z roku 2006. Pro mě to byla láska na první přivonění. Flakon je těžký, ale elegantní. Navíc v sadě byla i cestovní verze do kabelky.


PUPART LIPS
jako pro milovnici červených rtěnek, mi kolegyně nadělili paletku nalíčení rtů. Pupa má, jako každý rok, krásné vánoční kazety a paletky. V této, která má název Red Passion najdete primer, tři matné a tři klasické rtěnky. Tři lesklé krémové rtěnky, tři lesky na rty a dva aplikátory. Paletka je sice velká na to, aby se vešla do kabelky, ale odstíny jsou krásné, dlouho držící a příjemné na rtech. Navíc je to skvělý dárek!
RITUALS BY SAKURA
od té doby co jsem objevila značku Rituals a jejich řadu Sakura, nepoužívám nic jiného. Jejich sprchový gel-pěnu naprosto miluji. Moje přání byla vyslyšeno a dostala jsem celou kazetu neoblíbenějších produktů z této řady. V kazetě je plné balení mého milovaného sprchového gelu, tělový krém, peeling a mýdlo na ruce. Kdo milujete kvalitní a příjemně voňavou kosmetiku na tělo, doporučuji zajít do Rituals, nebudete litovat.VOGUE CS
před několika měsíci Vogue doslova rozdělila republiku, někdo ji miluje a někdo nenávidí. Já patřím k první skupině, pravidelně si ji kupuji, proto mě dárek v podobě předplatné příjemně překvapil. Navíc k ročnímu byl dárek kniha Vogue 100 A Century of Style.


ELLE
já jsem opravdu milovnice (kvalitních!) módních biblí. Elle si kupuji od roku 2006 a všechny čísla si nechávám. Nikdy je nevyhodím :) Můj muž mi koupil roční předplatné a k tomu byla sada Nuxe o které jsem psala tady. Mimochodem Elle se teď dost změnila, doporučuji jí číst.
Od mé maminky jsem dostala knihu Francouzky nespí samy a boty ze Zary, které jsem si přála.


Samozřejmě jsem ještě nějaké dárky dostala, ale chtěla jsem vám ukázat hlavně kosmetiku, která je hlavní téma na tomto blogu. Co vy a Vánoce? Dostali jste to co jste si přáli?

CONVERSATION

4 komentářů:

  1. Krásné dárky jsi dostala :-) ten iPhone je model SE? Pokud ano, tak ten mám taky :) už 2 roky slouží parádně, nemohu si stěžovat!! Jsem věrná jablíčkářka :-D

    Přeji Ti krásný a úspěšný nový rok!
    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat