GOLDEN HYDROGEL FACE MASK REVIEW: MOŇ BY STEFANIE GEISINGERŽe vám tahle značka nic neříká? Mě taky ne, ale když si do Googlu zadáte " STEFANIE GEISINGER" vyskočí na vás přes milion výsledků o této mladé 22 leté německé modelce, která vyhrála Germany´s Next Top Model . Aktuálně ji uvidíte v kolekcích Furla, Dolce Gabbana i na obálce Cosmopolitanu. Vytvořila svojí značku MON (rusky moje) , která obsahuje pět veganských produktů pro péči o pleť.

 *Cleasing gel
 *Glow day cream
 *Golden hydrogel face mask
 *Golden hydrogel eye pads
 *Beauty concentrate
Je veganská a obsahuje kys. hyaluronovou, rýžový olej, kokosový olej a papáju. Je vhodná na všechny typy pleti, hydratuje a projasňuje pleť. Exkluzivně je zatím dostání pouze v německém DM. Já jsem si koupila hydrogelovou zlatou masku a plátky pod oči. Líbí se mi i odličovací gel a hyaluronové ampulky.


Masku na obličej jsem hned zkusila a je vážně skvělá. Maska je rozdělená na dva kusy-spodní část a horní část. Je zlatá, hydrogelová, docela dost klouže, takže je s ní horší manipulace, ale díky tomu skvěle přilne k pleti. Na můj obličej byla tak akorát, jenom trochu na tváři bylo více masky přes sebe, ale jinak mi tvar vyhovuje.


Na obalu je napsáno, že mi měla být na pleti 30 min, ale 15 min stačí. Líbí se mi, že příjemně chladí a vypadá jak druhá kůže. V pytlíčku zůstalo hodně tekutiny, kterou jsem si vmasírovala na krk a dekolt. Po sundání jsem měla pleť okamžitě hydratovanou a viditelně vypnutou, hlavně na čele. Masku jsem si okamžitě oblíbila a určitě si ji znovu koupím. Stojí necelá 3 eura. Těším se i na plátky pod oči!Jak se vám líbí?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat