MAKEUP REVOLUTION BY PETRA REVIEW


Krásný den všem,


mít něco vlastního, co jsem vytvořila sama, je můj sen. Proto teď tiše závidím Petře Lovehair, že má vlastní paletku stínů! Hned jak oznámila tuhle skvělou novinku, musela jsem si paletku koupit.

Pokud nakupuji na internetu, objednávám už jenom přes portál Tipli


Spolupracují s více než 450 eshopama a žádný háček v tom není.

Stačí se zaregistrovat, vyberete svůj oblíbený obchod a jdete nakupovat. U každého jsou zobrazená procenta, takže vidíte, kolik vám daný eshop vrátí.

Konkrétně Notino mi za nákup paletky vrátilo 8% zpět z nákupu.
Znáte je? Používáte? Pro mě to až do teď byla úplná novinka, ale už jinak nenakupuji.
Prohlížím si i letáky, abych viděla je zrovna ve slevě.


A teď zpátky k zmíněné paletce. Jedním slovem, nádhera. Propracovaný papírový zlato černý obal, samotná paletka v matné černé barvě se zlatým nápisem by Petra. Hlavní je překvapení uvnitř 36 odstínů! Zároveň neznám žádnou paletku, která by byla oboustranná. Mě nevadí, že tam není zrcátko o to víc je tam stínů. Když se na tu paletku podíváte, tak jedna strana ( ta nahoře) má odstíny studenější a dolní teplejší.
Líbí se mi i názvy např, Banana milk, Queen B, I´m shook. Odstíny v paletce jsou matné, metalické, třpytivé. Líčila jsem se s ní zatím dvakrát. Stíny neopadávají, opravdu skvěle drží, jsou hodně pigmentované. Zkoušela jsem nude líčení s odstíny Cute Af, Multi Tasker a Drugstore Queen. Na večer jsem se nalíčila třpytivou Swiss Praline a Golden Boy a pod obočí jsem nanesla lehce Wedding Cake.
Paletka na mě celkově působí velice elegantně, stíny jsou krásné a skvěle drží. Až se mi nechce věřit, že stojí jenom 359 Kč. Určitě doporučuji si jí koupit, protože když jí budete mít, vždy po ní sáhnete. Já Petře moc gratuluji k takovému krásného úspěchu, je vidět, že blogování a natáčení videií má smysl, který přináší ovoce. 
Už jste zkoušeli novou paletku Makeup Revolution by Petra?*
*článek označený hvězdičkou vznikl ve spolupráci s Tipli.cz

CONVERSATION

2 komentářů:

 1. Paletku jsem si taky musela koupit a jsem s ní moc spokojená. Jo, Péti se povedla :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď? Já i ráda podpořím české blogerky a tento úspěch je skvělý a paletka moc povedená :)

   Vymazat