BUBBLY SHEET MASK REVIEW
Krásný den,


všechny masky na pleť ráda testuji. Ať už se jedná o sheet, krémové, gumové, slupovací, plumping, měnící barvu, míchací, zahřívací, svíticí, olejovou, betonovou a dokonce masku, která se sundavá pomocí magnetu(ano, taky vám ten zázrak ukážu, vyzkoušela jsem jich tolik, že si to ani nedokážete představit :) ALE ještě jsem nikdy nezkoušela bublinkovou masku! Pozor, zkoušela jsem peeling, který vytvoří bublinky(taky vám o něm napíšu), ale masku nikdy.

Když vidím videa na Youtube, dost se u toho bavím. Člověk vypadá jak jeden velkej puchýř :)
Při naších obvyklých nákupech v Německu vždy na něco nového narazím. Tentokrát mě zaujala maska od Essence. V článku z minulého roku se můžete připomenout, že tato značka vytváří vtipné masky a tentokrát není pozadu.


Zajímalo mě, v čem je jiná a jak tato maska funguje. Jestli je to něco jiného, než když si dám platýnkovou. Díky přidanému kyslíku, spousty bublinek masíruje a současně čistí pleť. Měla by tedy fungovat i jako peeling. 


 Pocitově je masky příjemná, jemně voní. Po pár minutách jsem cítila, jak se tvoří bublinky, takové jemné lechtání :). Bublinky se tvoří zhruba 5 minut, pak postupně začínají praskat, ale na masce je jich pořád dost. Po 15 minutách jsem cítila lehké pnutí, tak jsem masku sundala, trochu jsem ji stáhla tonikem a nanesla jsem krém. 

Pleť je po masce krásně hebká, hydratovaná. Že by byla i vyčištěná, se mi nezdá, ale to já jsem ke každým maskám skeptická. Pokud se neudělá celkové vyčištění pleti, maska to opravdu nezachrání.
Celkově ale musím říct, že mi vyhovuje, je to zase něco jiného. Příště si napustím vanu, přileju bublinky a budu relaxovat s bublinkami po celém těle :)
Dejte mi vědět jestli už jste taky zkoušeli bublinkovou maskuCONVERSATION

4 komentářů:

 1. Bublinkovú masku som už skúšala od inej značky ale táto vyzerá tiež dobre. Určite sa na ňu pozriem.

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 2. O bublinkových maskách jsem už slyšela a když jsem jí viděla poprvé na nějakém profilu na insta, tak jsem jenom zírala, co kdo zase vymyslel :-D ale musím říct, že to vypadá fakt vtipně :-D a pokud to i něco dělá na pleti, tak proč to nezkusit. Jen asi vyzkouším od jiné značky. Poslední dobou mě tato značka neláká. Nevím no. I když tobě vyhovuje od Essence, tak možná jí dám šanci :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď? taky si říkám co ještě vymyslí :) určitě zkus i od jiné značky. Já jsem tuhle masku vzala jen proto, že ji neznám, jinak značku Essence moc nepoužívám :)

   Vymazat