TOP 3 SHEET MASK


Krásné pondělní ráno všem,


prázdniny začaly a to pro mě znamená, že starší dceru mám celé prázdniny doma a s mladší jsem přece na mateřské ,,dovolené" dva roky! Snažím se najít si čas pro sebe a nezanedbávat svoji pleť. V létě jsem přímo posedlá sheet maskami. Určitě je všichni znáte, tak si udělejte pohodlí, uvařte si kávu a já Vám napíšu o mých 3 nejoblíbenější.


Garnier SkinActive Pure Chalcoal
Tuto masku jsem kupovala v německém DMku, proto má trochu jiný obal a nápis. 

Maska obsahuje extrakt z mořských řas, bambusové uhlí, kyselinu hyaluronovou a kyselinu salicylovou. Je určená pro problematickou a suchou pleť.
Výsledek? Maska je na pleti velmi příjemná, nikde neštípe, nechala jsem ji na pleti působit. Trochu mě zarazila barva, je opravdu celá černá. Vypadala jsem jako lupič a modlila jsem se aby se moje dcera nevzbudila dřív, aby se mě nebála :)
Pleť je po sundání skvěle hydratovaná, maska vytvoří plumping efekt. Zbytek tekutiny jsem vmasírovala do pleti. Na zmenšení pórů jsem tento efekt neviděla. Jako kosmetička vím, že je zapotřebí opravdu důkladného čištění pleti a to nanesením jedné masky nestačí.
V každé sheet masce je hodně tekutiny, proto masku pokaždé vložím zpět do pytlíčku,dám do lednice a opakovaně použiji po týdnu.Garnier Moisture+ Aqau Bomb Mask
Tato značka se s sheet maskami hodně rozjela a další moje oblíbená je i na dehydrovanou pleť. Superhydratační vyplňující maska je skvělá, když je pleť unavená bez známek hydratace. Tato textilní maska má dvě strany, jednu modrou a druhou bílou. Masku si dejte na obličej tak, aby modrá strana směřovala ven a tu pak sundejte a zůstane celá bílá. Pleť je po ní maximálně hydratovaná, zklidněná a hladká. Výborná je i po opalování, zařadila bych ji mezi must have produkty na dovolenou.
3LAB Perfect Mask
To nejlepší na konec. Tohle je naprostý TOP mezi textilními maskami. Maska je doslova napumpovaná anti-agingovou péčí. Pleť vyhladí, hydratuje, prozáří a podporuje tvorbu kolagenu. Když jsem ještě pracovala, tak tato maska byla nejvíce používaná u nás v salonu. Mělo ji neskutečné množství našich klientek na pleti a taky si rádi kupovali domu. Při nanesení maska jakoby pracuje na pleti, pokaždé cítím lehké mravenčení, cítím jak pracuje. Spíše je vhodná na zralou pleť, ale já ji ráda používám před nějakou společenskou akcí.  
Textilních masek je na trhu spoustu, dejte mi vědět jaké používáte.

CONVERSATION

2 komentářů: