HOW TO: RED LIPSTICK

Krásný den všem,

Dejte ženě rtěnku a ona změní svět" jak vybrat ideální červenou rtěnku? Nemusí to být vůbec těžké, existuje tisíce druhů červených rtěnek a každá žena by měla mít pro sebe tu pravou. Stále hledáte? Nevadí, dnes vám poradím jak na to.

Nejdříve než začneme, musíte věnovat rtům i dostatečnou péči, aby rtěnka vypadala a držela co nejlépe. Typ na péči o rty jsem psala tady

Některé nejmenované weby radí, jakou rtěnku pro blondýnu, brunetu atd.. Vůbec se těmito ,radami" neřiďte. Dejte na svou intuici a vyberte si co se vám líbí. Hlavní je, abyste se cítili dobře, na tom záleží..
Jakou rtěnku chcete? To je důležitá otázka na kterou spoustu žen nezná odpověď. Nejdřív si promyslete jakou texturu má mít. Chcete krémovou, matnou nebo tekutou. I když na tuto otázku neznáte odpověď, pojďme si druhy rtěnek rozebrat.

Krémová rtěnka
je naprostý základ. Díky krémové textuře se rty nevysušují, dodá jim hydrataci, intenzivní barvu a lesk. Tento typ rtěnek bych doporučila používat zároveň s konturovací tužkou, aby se rty nerozpíjeli.

Matná rtěnka
velký hit v posledních letech. Intenzivní pigmentace, vysoká výdrž a matný finiš. Matné rtěnky dokážou rty udělat krásné a plné. Já osobně mám matné rtěnky moc ráda, ale pozor, každá nedokonalost rtů je vidět. 

Tekutá rtěnka
co je tekutá rtěnka? Nevěřili byste, že spoustu žen ani netuší jak tekuté rtěnky vypadají a jak se používají. Za to se ale nemusíte stydět. Tekuté rtěnky vypadají jako lesky na rty v dlouhé tubě. Je s nimi trošku víc práce, ale zkoušení z vás udělá Mistra. Tento typ rtěnek nejraději nanáším štětečkem na rty. Tekuté rtěnky se snadno nanášejí, ale taky rychle zasychají. Pokud si koupíte rtěnku s dlouhodržícím efektem a špatně ji nanesete, musíte jí potom odlíčit celou. Opravdu dobře drží. Nebojte se jich. Následný výsledek bude precizní.


Poslední rada na závěr: zkoušejte. Levnější i drahé varianty. Zajděte do parfumérie, vyzkoušejte si je, naneste na rty, nemusíte si ji kupovat hned. Pokud je to ta pravá vrátíte se pro ní.

HLAVNĚ! věnujte rtům dostatečnou péči, jsou velmi citlivé. Rty nemají být popraskané a suché. I ta nejlepší rtěnka bude vypadat hrozně.Já už jsem svou ideální červenou rtěnku našla. Je to od značky Nars Audacious Lipstick odstín Annabella.
CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat