WHAT´ S NEWKrásný den,

dnes mám pro Vás připravený oblíbený článek WHAT´S NEW. Je toho dost tak pojďme na to.

DIOR BACKSTAGE
Nová makeup linie od značky Dior pobláznila svět (pardon Instagram). Kdo sleduje beauty blogerky, tak jste mohly tento jedineční event v Londýně sledovat. Nová kolekce BACKSTAGE je inspirována zákulisím modních přehlídek. Za zrozením nové řady stojí Peter Phillips. Mezi nové produkty se řadí nový makeup FACE/BODY FOUNDATION, který má neuvěřitelných 40 odstínů. Dále FACE PALETTE CONTOUR/ HIGHTLIGH, GLOW FACE PALETTE, EYE PALETTE MULTI-FINISH, BROW PALETTE a kompletně nové štětce. Kolekce bude exkluzivně představena zítra 15.6.2018 v Sephoře.

L´OREAL WAKE UP AND GLOW
Nová rozjasňující řada obsahuje tekutý rozjasňovač Glow Mon Amour ve dvou odstínech, BB krém Bonjour  Nudista a paletku La Vie En Glow. Osobně jsem zkoušela tekutý rozjasňovač a moc se mi líbil. Ráda je používám samostatně na pleť nebo míchám s makeupem.

ERDEM FOR NARS STRANGE FLOWERS
Romantická, něžná a zároveň puncem něčeho tajemného. Tuto exkluzivní kolekci vytvořil britský návrhář Erdem Moralioglu. Kolekce nabídne tři odstíny krémových rtěnek, paletku očních stínů a paletku s pudrovými barvami na rty. Dostupná bude od června 2018 v Sephoře.GLAMGLOW
Tato značka je známá především pro svoje skvělé masky a proto teď vytvořila novou kolekci tří třpytivých masek s My Little Pony. Nejsem si úplně jistá, jestli bude mít pro pleť nějaký efekt, ale srdíčko na Instagramu Vám to určitě přinese :)
CHANEL EAU COLOGNE
 ,, Jak voní Paříž? Přece jako CHANEL NO.5, " Říká parfemář značky Chanel Olivier Polge. Nově vytvořil tři nové lehké vůně EAU COLOGNE.
PARIS-DEAUVILLE - jiskřivá vůně evokuje zelené kopce
PARIS-BIARRITZ- dynamická vůně voní jako oceán
PARIS-VENICE- pudrová otevírá dveře do Orientu

Každá ze tří vůní je jiná, ale jedno mají všechny společné- vychází z Paříže, z místa kde to vlastně všechno začalo. Potřebuji je všechny tři!:)Líbí se Vám novinky? Dejte mi vědět co nového zaujalo Vás.
CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat