WHAT' S NEWKrásný den,

dnes mám pro Vás připravený oblíbený článek WHAT'S NEW. Je toho dost tak pojďme na to.

DIOR BACKSTAGE
Nová makeup linie od značky Dior pobláznila svět (pardon Instagram). Kdo sleduje beauty blogerky, tak jste mohly tento jedineční event v Londýně sledovat. Nová kolekce BACKSTAGE je inspirována zákulisím modních přehlídek. Za zrozením nové řady stojí Peter Phillips. Mezi nové produkty se řadí nový makeup FACE/BODY FOUNDATION, který má neuvěřitelných 40 odstínů. Dále FACE PALETTE CONTOUR/ HIGHTLIGH, GLOW FACE PALETTE, EYE PALETTE MULTI-FINISH, BROW PALETTE a kompletně nové štětce. Kolekce bude exkluzivně představena zítra 15.6.2018 v Sephoře.

L´OREAL WAKE UP AND GLOW
Nová rozjasňující řada obsahuje tekutý rozjasňovač Glow Mon Amour ve dvou odstínech, BB krém Bonjour  Nudista a paletku La Vie En Glow. Osobně jsem zkoušela tekutý rozjasňovač a moc se mi líbil. Ráda je používám samostatně na pleť nebo míchám s makeupem.

ERDEM FOR NARS STRANGE FLOWERS
Romantická, něžná a zároveň puncem něčeho tajemného. Tuto exkluzivní kolekci vytvořil britský návrhář Erdem Moralioglu. Kolekce nabídne tři odstíny krémových rtěnek, paletku očních stínů a paletku s pudrovými barvami na rty. Dostupná bude od června 2018 v Sephoře.GLAMGLOW
Tato značka je známá především pro svoje skvělé masky a proto teď vytvořila novou kolekci tří třpytivých masek s My Little Pony. Nejsem si úplně jistá, jestli bude mít pro pleť nějaký efekt, ale srdíčko na Instagramu Vám to určitě přinese :)
CHANEL EAU COLOGNE
 ,, Jak voní Paříž? Přece jako CHANEL NO.5, " Říká parfemář značky Chanel Olivier Polge. Nově vytvořil tři nové lehké vůně EAU COLOGNE.
PARIS-DEAUVILLE - jiskřivá vůně evokuje zelené kopce
PARIS-BIARRITZ- dynamická vůně voní jako oceán
PARIS-VENICE- pudrová otevírá dveře do Orientu

Každá ze tří vůní je jiná, ale jedno mají všechny společné- vychází z Paříže, z místa kde to vlastně všechno začalo. Potřebuji je všechny tři!:)Líbí se Vám novinky? Dejte mi vědět co nového zaujalo Vás.
CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat