GET READY WITH MATIS PARIS!
Krásný den všem,


od té doby co mám dvě děti, je ráno pro mě vždy hektické. Nejdřív připravit tu starší do školky a pak mladší nakojit, přebalit, obě obléknout a hurá do auta..

Na mě zbývá minimum času a to mě štve. Jako kosmetička si chci každé ráno udělat odličovací rituál a následně pleť připravit na makeup. Největším zachráncem a pomocníkem je mi momentálně moje srdcovka značka Matis Paris. O této značce jsem Vám psala tady. Každé ráno používám micelární vodu Essential Micellar Water, kterou používám i na citlivé oční okolí. Pleť dokonale odlíčí, podporuje imunitu a zabraňuje negativním vlivům hektického stylu života na moji pleť ( kdyby to i fungovalo na celé tělo :)). Miluju její vůni purpurové orchideje a růže..
MatiSCity je přesně stvořený pro mě. Nemastný hydratační krém s krémovou texturou pro všechny typy pleti. Obsahuje nový PMO3- biotechnologický extrakt z jablečníku obecného, který vytvoří mocný štít proti vnějšímu nebezpečí pro moji pokožku. Vůně je stejná jako u micelární vody. Je krásně sametový a nezanechává mastný pocit. Láska na první namazání :)           Znáte značku Matis Paris? Máte nějaké typy na trochu klidnější ráno?CONVERSATION

2 komentářů: