SMOOTH SUGARS SCRUBS + SWATCHES


Krásný den všem,

na nové Smooth Sugars Scrubs jsem měla zálusk už dlouho. Líbí se mi všechny tři, ale jelikož mám pleť momentálně unavenou a nevýraznou, vybrala jsem si rozjasňující Glow Scrub
Balení je jednoduché, stručné, sice skleněné ( tak doufám, že ho nerozbiju :)) ve velikosti 50ml. Tento peeling obsahuje tři přírodní cukry, olej z hroznových semínek, olej monoi a prášek z acai. Jako první mě uchvátila vůně. Cítím svěží tropické ovoce, není nijak vtíravá, na pleti je lehce cítit. Textura je pevnější, nehrozí že by vytekl. Při nanesení je srub sametový, jemný a celkově příjemný. Líbí se mi, že cukr neopadává z pleti a když si navlhčíte prsty trochou vody, tak se hezky rozpustí.

Kdo má pleť aknozní, tak bych raději zvolila peeling hrubší. Tento je opravdu jemný, nehrozí žádné poškrábání. Nestalo se mi, že by se moje pleť po použití tohohle scrubu loupala. Použila jsem ho zatím třikrát a není skoro vidět, že by ubýval. Dávala jsem si ho i na rty a jsou krásně hebké, ale pozor nejíst! :)

Na to, že je to peeling z drogerie, ho můžu doporučit všemi deseti. Vyzkoušela jsem už spoustu drahých scrubu, které ale nebyly tak dobré jako tento. Cena se pohybuje kolem 250 Kč.


            Máte s nimi nějakou zkušenost?

CONVERSATION

2 komentářů: