NINA RICCI EYESHADOW PALETTE


Krásný den,


kdo mě zná, tak ví, že oční stíny moc nenosím. Můj kosmetický stolek je sice plný stínů, ale ty jsem hlavně používala v práci nebo na líčení mých klientek. Chtěla jsem si už dlouho pořídit kvalitní paletku, aby nebyla veliká a měla dostatek stínů na různé příležitosti.Na strawberrynet.com jsem si vybrala paletku Nina Ricci To Travel Eyeshadow. Balení je střední, líbí se mi semišový obal, který má chránit před rozbitím. Uvnitř je bílo stříbrná plastová paletka s minimalistickým nápisem. Kvalitní provedení, žádná levná krabička. 
Najdeme tady celkem 8 mono stínů a veliké zrcátko (za něj palec nahoru). Barevně jsou stíny přesně pro mě. Miluju ji. Nic přehnaného, vytvoříte s ní nude i večerní líčení. Je to přesně ta paletka po které sáhnete, když se nechcete výrazně líčit a nemáte moc času. Pod ně samozřejmě používám primer, ale i přesto mají stíny krásnou pigmentaci, výdrž a minimálně práší. V balení najdete i dva pěnové aplikátory, já raději používám štětce. Už mi jednou spadla na zem a pořád drží :)
                             Dejte mi vědět jestli se Vám líbí.


CONVERSATION

3 komentářů:

 1. Designově je paletka pěkná, ale bohužel musím říct, že mě stíny uvnitř vůbec nezaujaly. Škoda :-( o značce Nina Ricci slyším prvně.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. O značce slyším poprvé, ale ta barevná kombinace vypadá skvěle! :) Takovou bych si přesně tají pořídila, ale momentálně vedu asi jen 3 odstíny a stačí mi to.

  Jinak máš moc hezký blog, možná by tě zaujal i ten můj, budu ráda, když mě třeba budeš také ráda navštěvovat 😊 .

  TheWayByA

  OdpovědětVymazat