WELCOME, VALERIE

Krásný den všem,

dlouho už tu nebyl nový článek a hned Vám vysvětlím proč. Před třemi týdny se nám narodila naše druhá princezna. Čas před porodem jsem neměla chuť nic psát ani fotit, asi stres před porodem.. Nyní už jsem zpět v plné síle.

Dnešní článek ještě nebude kosmetický, bude lifestylový, chtěla bych ho věnovat dceři a ukázat Vám pár jejích fotek. Naše druhá dcera se jmenuje Valerie a narodila se v Písecké nemocnici. Rodila jsem tam podruhé a jako poprvé musím opět porodnici vychválit. Porodnice je to menší, ale za to tam pracují neskutečně milé doktorky/doktoři a porodní asistentky. Připadala jsem si tam jako doma, žádný stres, příjemné prostředí a dobře tam vaří :) Skvěle se tam starají nejen o miminko, ale i o maminky a se vším pomáhají. Mohu jedině doporučit.


Samotný porod byl nakonec vyvolávaný, rychlý, ale o to víc bolestivější. Můj manžel to měl akorát, jinak by to nestihl. Narodila se nám krásná, zdravá dcera s pěknou porodní váhou 3880g. Pocity radosti a štěstí ani nemusím popisovat. Každá maminka to musí poznat na vlastní kůži..         

CONVERSATION

2 komentářů: