PERFECT HAND CARE

Krásný slunečný den všem,


kojení a zima mi dává pěkně zabrat. Nejvíc trpí moje ruce, hlavně klouby. Kvůli častému kojení a přebalování si myji tolikrát ruce, že to ani nespočítám :). Dnes Vám chci ukázat jak se snažím pravidelně pečovat o své ruce a jaké produkty k tomu používám.Říká se (ale je to pravda, bohužel), že na rukou se pozná věk. Sluneční záření, střídání teplot, mytí a další činnosti, které prostě musíme rukama dělat, mají za následek to, že jsou ruce suché, popraskané, tvoří se pigmentové skvrny a samozřejmě vrásky. Jak tomu předejít?
Jako první je důležitý peeling. Jako u péči o pleť, bez něho to nejde a nebude fungovat. Nemusíte mít speciální peeling na ruce, stačí i ten, který máte na tělo. Já nejraději používám tento od ORLY. Dá se používat na ruce, tělo i nohy. Má příjemnou svěží vůni papáji a grepu. Peeling je hrubý tak akorát, obsahuje třtinový cukr, bambucké máslo a Vitamin E. Mám ho pořád v koupelně u umyvadla a snažím se ho používat alespoň dvakrát týdně. Od stejné značky mám i krém na ruce, který používám neustále během dne a před spaním.


Na tuhle masku na ruce ze Sephory, jsem slyšela samou chválu, tak jsem si ji také koupila. Jsou to vlastně (obří) rukavice, které si nandáte a 15 min nemusíte nic dělat :). Rukavice mají příjemnou vůni avokáda a ruce jsou po nich opravdu heboučké. Určitě se k ní vrátím a vyzkouším i jiné.V těhotenství se mi bohužel udělaly pigmentové skvrny, tak jsem zvolila péči od Matisu Clarifying Care. Tato péče s Vitamínem C se používá kdekoliv máte pigmentové skvrny. Zároveň zabraňuje vzniku nových skvrn. Snadná aplikace díky roll-on a po měsíci používání je znát zlepšení.Mám ráda nalakované nehty, ale teď se snažím mít pouze průhledný nebo lehce zabarvený lak a nehty co nejkratší, abych dceru neškrabala :)
                          Používáte péči na ruce?

            Dejte mi vědět Vaše oblíbené produkty.

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat