WHAT´S NEW

Krásný pátek všem,

dnes se opět podíváme na novinky, které nás v kosmetice čekají a že jich je.

Maybelline navázala spolupráci se super modelkou Gigi Hadid a vznikla nádherná kolekce. Zatím jsem kolekci viděla prodávat pouze na oficiálních stránkách Maybelline, ale už teď se můžeme těšit na paletky stínů, tvářenek, rtěnek, tužek na oči a konturky na rty, báse pod makeup, řasenky a štětce. To vše v úchvatném pudrovém balení. Na tuhle kolekci se moc těším a určitě si něco chystám pořídit.

L´Oréal X Balmain je nové spojení limitované edice 12 exkluzivních rtěnek, které navrhl návrhář Olivier Rousteing. Kolekce je navržená tak, aby ztělesňovala tři feminity: Safari, Rock, Couture. Rtěnky obsahují čisté pigmenty a olej z kamélie. Kolekce je k vidění na L´Oréal . 


Estée Lauder představila nový tekutý makeup Double Wear Nude Water Fresh Makeup s SPF 30. Určitě všichni znáte klasický DW makeup, ale tento je extra lehký a dlouhodržící. Tento typ bych určitě chtěla vyzkoušet, protože mám raději lehčí makeupy, které vytvoří ,,nahé" líčení. Dostupný je ve 12 odstínech.


 U Estée Lauder ještě chvíli zůstaneme. Jejich novinkou jsou i řasenky Lash Multi Effects Mascara. Má naprosto nový duálně hybridní kartáček, který má zastat práci 3 řasenek. Kartáček z nylonových vláken vytvoří plný objem, silikonový kartáček dodá nekonečnou délku a oddělené řasy. Mou oblíbenou řasenku Magnascopic už snad ani nevyrábí, ale tato je moc zajímavá. Prodává Sephora. Moje oblíbená značka laků na nehty Orly se kterou pracuji už skoro 3 roky, představila kolekci zima 2017 Darlings of Defiance. Kolekce má 6 nových odstínů a jsou dostupné jak v klasickém, tak i gelovém laku GelFX. Odstíny jsem vyzkoušela všechny a mají naprosto nádhernou pigmentaci a jak je u Orly samozřejmostí, tak i skvělou výdrž.


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat