FAVORITE HIGHLIGHTERRozjasňovače jsou podle mě nejlepší produkt na světě :). Dneska bych Vám chtěla ukázat svojí sbírku a jejich použití, jelikož každý je úplně jiný.

Když jsem si koupila svůj první, říkala jsem si že mi bude stačit na hodně dlouho. Jakmile ale sledujete dění kolem kosmetického světa, nikdy Vám jeden produkt stačit nebude.

Začnou s novinkou, kterou jsem si koupila teď v Německu v DM: - Made to sparkle od Essence

 Tato paletka mě zaujala hned na první pohled. Je to kombinace na oči, tváře a rty. Odstíny jsou tam božské a skvěle pigmentované. Zatím jsem paletku zkoušela na ruku, ale už teď musím říct, že bude moje oblíbená. Ani jeden z odstínu se nesype, nepráší a celkově spolu vytváří unicorn efekt :)
Tyto dva rozjasňovače jsou z limitovaných kolekcí a jsou to testery, takže je nemám v originální krabičce. První je Skin Luminizer od Makeup Factory a druhý je Pink Muse Cream Highlighter od Pupy. Rozjasňovač vlevo vypadá jako duha a na pleti i tak vypadá. Trochu mi nevyhovuje složení, jelikož při větším nanášení práší. Tento tedy používám minimálně a jenom na oči místo stínů. Za to ten od Pupy je fantastický. Vypadá jako stíny, ale jakmile ho začnete roztírat, tak je to jako sametová pěna. Má zlato-růžový odstín a dá se používat kamkoliv. Nejvíc ho používám přes tvářenku nebo na nos a bradu. Bohužel je to limitka, tudíž už není a nebude k prodeji.Mezi stíno-krémový rozjasňovač patří i tento Luxury Glitter Cream od Makeup Factory. Je růžovo-fialový a má velmi silnou pigmentaci. Má v sobě i třpytky, tudíž ho používám ve velmi malém množství a nejraději večer, když se někam chystám abych nebyla jako disko koule :)

          (vlevo Pupa, uprostřed Skin Luminizer a vpravo Luxury Glitter Cream od Makeup Factory)
Kaviar Gauche Highlighter od Catrice je můj nejoblíbenější. Na první fotce můžete vidět, jak vypadal když jsem si ho před rokem kupovala a druhá je jak aktuálně vypadá po každodenním používání. Tento rozjasňovač nemá žádně mínusy. Texturou je jako stín, ale nesype se, má nádhernou pigmentaci a výdrž během celého dne, Barvu má růžovo-bílou. Můj TOP :)Další rozjasňovače, které používám jsou tyto dva tekuté Liquid Skin Illuminator od Essence a Luminous Skin Highlighter od Makeup Factory. Oba dva jsou barevně stejné. Od Essence je více tekutější a proto si ho přimíchám do makeupu a od Makeup Factory je krémový, tudíž ho dávám až na makeup nebo přes tvářenku.


 Jako poslední Vám chci ukázat tento olejíček. Je to suchý olej Shimmering Dry Oil od Matisu. Dostala jsem ho v létě a používala jsem ho pořád. Je podobný jako zázračný olej Nuxe. Dá se používat na celé tělo, vlasy a obličej. Používala jsem ho na obličej a pleť krásně rozjasnil, ale nebyla jsem po něm mastná. Má tedy multifunkční využití, proto jsem ho zařadila mezi rozjasňovače.


        Jak se Vám článek líbil? Nějaké typy na další, které bych mohla vyzkoušet?

CONVERSATION

2 komentářů:

 1. Ten essence má hodně hezké barvičky, to vypadá fakt dobře. Já si teda osobně dělám zálusk na Mary- Lou manizer ten vidím snad jako nejdokonalejší zatím :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Essence se čím dál víc zlepšuje :) na Mary Lou rozjasňovač jsem zatím jenom koukala, ale zkusím ho, děkuji za typ :)

   Vymazat