LADIES CAMP BY PAYOTKrásný pátek všem,

minulý pátek a sobotu jsme byli pozvané na Ladies Camp od kosmetické firmy Payot. Školení proběhlo v hotelu Academic v Roztokách u Prahy. Pozvané byly hlavně kosmetičky, terapeutky a obchodní zástupci, kteří pracují s Payotem. Já pracuji s Payotem 9 let a tentokrát prošel velkým faceliftingem :)


Školení bylo hlavně o novinkách a tím jsou: - kompletní nová řada Créme N2
                                                                        - Supreme Jeunesse Essence
                                                                        - Perform Lift Vitality
                                                                        - Techni Liss Cica Expert
                                                                        - Profesionální Exfoliace
                                                                        - Les Demaquillantes

Legendární a jeden vůbec z prvních krému značky Payot Creme N2 se rozrostl o nové 3 produkty Creme N2 Nuage, Creme N2 Cachemire a Creme N2 CC Cream. Řada je hlavně zaměřená na podrážděnou, suchou a zarudlou pleť.
Do řady Supreme Jeunesse přibyla novinka Supreme Jeunesse Essence. Jedná se o tzv. nulovou péči, která je teď velký hit a je to něco mezi tonikem a sérem. Nanáší se do dlaní a poté se vtlačí do pleti. Pro mě naprostá bomba, pleť to okamžitě vypne a hlavně projasní. 


Řada Perform Lift přivítala novinku Perform Lift Vitality. Krém hlavně navrací pevnost konturám obličeje, regeneruje a projasňuje.Payot myslí i na poškozenou pokožku a tak přišel s novinkou Techni Liss Cica Expert. Tento krém pomáhá obnovit tkáně a hlavně zlepšuje stav jizev. Doporučují ho např. po císařském řezu nebo na jakékoliv jizvy.Payot poprvé představil novinku Exfoliant Ritual. Jedná se o tzv. peeling na míru. Tento peeling se přímo míchá podle klientky a jejímu stavu pleti. Kosmetička smíchá enzymatický tající balzám s AHA z malin a poté přidává mechanická zrníčka. Složení zrníček je maliny/borůvky/brusinky. Toto ošetření je pouze profesionální a provádí se jedině v kosmetickém salonu.


Poslední novinkou jsou zbrusu nové peelingy, které budou v prodejním sortimentu. Jsou to Gommage Douceur Framboise a Peeling Oxygénant Dépolluant. První zmínění je gelový mechanický peeling, který se poté mění v olej. Hlavní složkou jsou opět maliny. Druhý je ovocný koktejl 3 kyselin bez zrníček. Peeling se nanese na pleť a vypadá jako gel, poté se nechá 3 minuty působit a začne se měnit v pěnu. Poté se pouze v masíruje do pleti a omyje ručníkem.

Payot nám ještě představil vánoční kazety, které už v salonu máme a poté nám ukázali ještě novinky na příští rok, které jsou tajné :).

Školení bylo naprosto perfektní. Bylo zajímavé potkat se z kosmetičkami z různých koutů republiky a podělit se o zkušenosti. Měly jsem i workshopy a testování produktů naslepo.CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat