PÁTE GRISE BY PAYOT

Krásný pátek,  

v minulém článku jsem psala, že jsme byli s holkami z práce na školení Payot. Dnes Vám představím novou řadu Páte Grise!


Se značkou Payot pracuji zhruba 9 let. Je to francouzská profesionální kosmetika. Já bych i řekla, že je to víc dermokosmetika, jelikož hlavně řeší problémy s pletí tj. akné, citlivost, ekzém..
Tentokrát se představovala nová řada Páte Grise, kde se sloučila řada Dr. Payot Solution a zmíněná Pate Grise. Přibylo i nové ošetření Detox Absolue a spoustu nových produktů.


Mezi novinky patří PATE GRISE L´ ORIGINALE, EAU PURIFIANTE, MASQUE CHARBON.

Payot přišel i s novým ošetřením Detox Absolue, kde se pracuje s úplně novou maskou. Maska je celá černá a po uplynutí 15 minut se sundavá pomocí magnetu. Maska obsahuje výtažek s kiwi a magnetit, který se navzájem přitahuje s magnetem. S tímto ošetřením v salonu už pracujeme a musím říct, že je naprosto úžasné. Skvěle pleť sjednotí, rozzáří a hlavně vyčistí i černé tečky!               Payot představil ještě novou tělovou řadu BODY  ELIXIR a BODY ENERGY.
CONVERSATION

1 komentářů:

  1. I blog frequently and I truly thank you for your information. Your article has truly peaked my interest. I will book mark your website and keep checking for new details about once per week. I subscribed to your Feed too. hotmail email sign in

    OdpovědětVymazat