DOUGLAS HAUL

Krásný pátek třináctého. Dnešní článek bude o mém nákupu v Douglasu. Od Ježíška jsem dostala poukaz a část už jsem si z něj vybrala.


Už dlouho jsem měla v hledáčku nový Estée Lauder Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup. Velmi mě zajímalo jak se s ním pracuje, když má na konci houbičku. Jsem z něj nadšená! Jeden z nejlepších makeupů co jsem kdy vyzkoušela. Práce s ním je jednoduchá, stačí pouze pootočit a můžete hned nanášet. Skvěle se pracuje s houbičkou, můžete jenom poťapat, ale i roztírat a nemusíte vůbec používat prsty nebo štětec. Navíc se houbička dá sundat a omýt. Vzala jsem si odstín 2C3 Fresco. Je to nejsvětlejší odstín a pro mou hodně bledou pleť ideální. Cena je 1050 Kč.

Zastavila jsem se u stojanu se značkou NYX, kterou jsem dlouho chtěla vyzkoušet. Vybrala jsem si Mineral Matte Finishing Powder. Mám ráda sypké matné pudry. Vzala jsem si odstín light/medium. Na pleti není vůbec znát, skvěle ji zmatní a pleť je po něm sametová. Cena 249 Kč.


Od NYX se mi moc líbili rtěnky. Mají opravdu obrovský výběr. Jsem milovnicí rtěnek. Mezi mé oblíbené patří růžové, oranžové a hlavně červené. Vybrala jsem si Intense Butter Gloss odstín Napoleon. Je to růžovo-oranžová barva. Moc příjemná na rtech, je to taková rtěnka s leskem. Pigmentace je velmi sytá a na rtech vydrží dlouho. Cena 189 Kč.
Má ráda i matné rtěnky a tak jsem si vzala Matte Lipstick odstín  Bloody Mary. Na obrázku vypadá jako červená, ale na rtech je trochu do fialova. Má nádhernou pigmentaci, je hodně sytá. Doporučuji nanášet štětečkem, protože jakákoliv nedokonalost je hned vidět. Cena 199 Kč.

Jako poslední jsem si vzala štětec na tekutý makeup Barbara Hofmann. Nemůžu mu nic vytknout, dobře se s ním nanáší, chloupky nevypadávají. Cena 99 Kč.


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat