New in DM

Krásný den všem. V minulém článku jsem Vám dala tip na nakupovaní v Německu a dnešní článek bude o tom, co jsem si koupila. Nejvíc jsem toho nakoupila v DM, kde pokaždé mají větší výběr než u nás. Tak jdeme na to.

Jako obvykle si jako první kupuji časopisy InStyle a InTouch Style. Mají pokaždé skvělé články, beauty tipy a fashion. V DM hned mířím k dekorativce a koukám co mají nového. 


Teď jsem si oblíbila dekorativní kosmetiku Catrice. Koupila jsem si rozjasňující kaviárový pudr. Je opravdu moc krásný, používám ho lehce přes tvářenku, pod oči nebo na projasnění pod obočí. Stál v přepočtu asi 120 Kč, ten jsem tam nemohla nechat :)Essence měla tři kolekce. Jedna byla podzimní ME/MY UMBRELLA, druhá THE LITTLE X-MAS FACTORY a třetí MIDNIGHT MASQUERADE. S každé kolekce jsem si koupila jeden produkt, ale už teď mě mrzí, že jsem si toho nekoupila víc.
Koupila jsem si tento balzám na rty, je moc příjemný, voní po malinách a vytvoří lehkou červenou barvu na rtech. Pořídila jsem si i tento pěnový korektor. Používám ho hlavně pod oči, ale zakryje i pupínek.


 

Tuhle krásnou tvářenku jsme tam nemohla nechat. Vzala jsem si meruňkový odstín, moc se mi líbí i balení.


Vzala jsem si i tento liquid skin illuminator a stal se mým oblíbencem. Krásně projasní oči, tváře, rty. Je to takový malý pomocník a hlavně je tekutý, takže opravdu vydrží celý den.

Do kabelky jsem si pořídila krém na ruce s vůní marchmallow od mojí oblíbené značky.

Pro dceru jsem vzala svojí oblíbenou značku kosmetiky pro děti Penaten. Používám ho na opruzeniny, ale i na jakýkoliv problém na pokožce.Poslední produkt, který jsem si vzala je beautifying lip smoother. Hodně mi připomíná lip make-up instant od Clarins. Rty jsou po něm krásně vyhlazené, nelepí a dělá moc hezkou barvu na rtech.      

V DM mají i krásné vánoční kalendáře od Maybelline a Essence. Dokonce tam začali prodávat štětce od Real Techniques.

S nákupem jsem velmi spokojená a doufám, že se tam do Vánoc ještě podívám. 


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat