Shopping tips- Freyung

Krásný večer, dnes bych Vám chtěla ukázat pár tipů na nákupy v zahraničí. Jednou cca za 2 měsíce jezdíme nakupovat do Německa do městečka Freyung. Nachází se 16 km od hraničního přechodu Strážný v Jižních Čechách. Od nás je to necelá hodinka cesty, takže pro mě rychlejší než kdybych jela do Prahy. Nakupuji tam všechny možné potraviny, drogerii, oblečení. Je pravda, že si připadám jako moji rodiče, kteří před 30 lety jezdili pravidelně nakupovat do Německa pro zboží, které u nás nebylo..

Kde nakupuji?
Jako první jedu vždy do DM. Nakupuji tam hlavně dceři plenky, ubrousky, dětskou kosmetiku. Když porovnám ceny u nás a v německém dmku, tak to vyjde i o polovinu levněji. To ani nemluvím o množství např. u nás koupím plenky za 499 Kč 68 ks v Německu za 337 Kč 90 ks a to už je velký rozdíl.. Ráda se tam koukám i na dekorativku. Mají tam spoustu věcí, které vůbec neznám a myslím, že se snad k nám i nedostanou. Navíc mají uvnitř i přebalovací pult, kde můžete své miminko přebalit a vzít si zdarma plenky, ubrousky, krém...

 Nádherný a hlavně obrovský stojan Maybelline.
Dále pak jdeme do Lidlu, Aldi a Rewe. Nakupuji tam nejčastěji čerstvé ovoce a zeleninu(nikdy jsem nejedla tak výborný čerstvý špenát). Poté sýry, jogurty, maso, těstoviny, sušenky, čokolády. Všechno vychází opravdu levněji něž u nás a je toho větší množství..
U nás samozřejmě taky nakupuji, ale ne v takovém množství, ale radši si zajedu za hranice..


 Po cestě na zpět jsme nakoukli do freeshopu na hranicích.

                          Nakupujete v zahraničí? Máte nějaké tipy na nákupy?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat