Supreme Jeunesse-Payot

Ve středu jsem byla na posledním školení v tomto roce. S kolegyní jsme jeli na školení novinek Payot. Nejdůležitější bylo představení nového ošetření Supreme Jeunesse a k tomu nové produkty. Denní krém, noční, oční krém a sérum.
Hlavní složkou v nové řadě je magnolie a orchidej( moje nejoblíbenější květina :), které jsou 2x více koncentrované. Tyto rostliny mají globální anti-aging účinek. Payot díky těmto rostlinám získal 2 patenty. Bojujou s příznaky stárnutí: vrásky, ochabování pleti, pigmentové skvrny a dehydratace. Moc se mi líbila věta hlavní školitelky ,,Stres vyvolává zánětlivé reakce a tím urychluje stárnutí pleti". Právě tato řada a ošetření je zaměřeno na zánět.

Jako další novinka nám byla představena nová řada Nutricia. Tato řada je zaměřená na pleť citlivou a velmi suchou. Řada obsahuje Nutricia Creme Comfort, Nutricia Baume Levres a naprosto výborný Nutricia Huile Satinée.
 K řade Techni Liss přibyl nový produkt Techni Liss Booster. Je to vyhlazující gel s vysokou koncentrací kys. hyaluronové. Dá se používat na sérum, před krém a nebo jako masku. Až budeme mít všechny novinky v salonu, tak o nich udělám samostatný článek. (omluvte kvalitu fotek, foceno mobilem).

Po školení jsem měla asi tak 5 minut čas, tak jsem si rychle došla do Sephory něco koupit, příště o tom bude článek.
                                              Jak se Vám líbí novinky od Payotu?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat