Top 9 magazines

Ten kdo mě dobře zná, tak ví, že miluju časopisy. Možná jsem jími trochu posedlá. Dobrý časopis je pro mě jako dobrá kniha. Když si ho jdu koupit, tak prohlížím aby byl čistý, nesnáším ohlé rohy a jakékoliv přehýbání. Jsem prostě taková. Můj manžel mě rád provokuje s tím, že na časopis položí hrneček nebo se s ním snaží zabít mouchu( nejradši bych zabila jeho, ale ne tím časopisem :)) Pokaždé se hrozně těším když vyjde nové číslo a úplně se nejvíc těším až si ho v klidu celý přečtu. Dnešním postem Vám chci ukázat, které časopisy rozhodně stojí za přečtení.

Vogue
Myslím si, že ani není potřeba představovat. Pokaždé když časopis otevřu a uvidím jméno Anna Wintour mám husí kůži :). Kdo neviděl The September Issue nepochopí. Čtu úplně všechny články a těším se co nového najdu. Navíc když si objednáte předplatné jako já, tak ho zasílají i do ČR. Když jsem byla v NY, tak jsem si tam nakoupila spoustu starších čísel za dolar. Obálka je jako vždy nádherná, kvalitní. Vím že se říká, že ve Vogue je spousta reklam, ale ruku na srdce mě to nevadí, vždyť jsou nádherné a některé se ani v českých časopisech neobjeví. A znáte to, kdo se neobjeví ve Vogue jako by nebyl.. :)


ELLE
Českou ELLE jsem si poprvé koupila v červenci v roce 2006 a od té doby si ji každý měsíc kupuji. Mám všechny výtisky, ani jeden jsem nevyhodila a ani to neplánuji. Podle mě je to jeden z nejlepších v ČR. Skvělé články, úžasná inspirace a moc se mi líbí české tváře a hledání nových talentů. ELLE mě nikdy nezklamala.ONE
Tento časopis vychází teprve 6 let, ale řekla bych že si ho kupuji od samého začátku. Další TOP, který určitě doporučuji. Šéfredaktor Pavel Mahdal píše tak úžasné články, že si někdy připadám jak v jiném světě. Najdete v něm vše přes beauty, fashion, decor, lifestyle. Pro mě je to něco jako haute couture magazín. Jediné co mě mrzí, že není ve všech obchodech, trafikách atd. Samozřejmě doporučuji předplatné, které vychází něco kolem 200-300 Kč za rok.Instyle
Další z časopisů, který mě moc baví. Pokaždé je plný skvělých novinek,typů, trendů, kosmetiky a fashion. Obsahuje i super rozhovory. Toto číslo jsem si koupila dnes a moc se na něj těším, jelikož poslední číslo bylo v červenci a pak celý měsíc nic.TOP FASHION
Další který jsem si oblíbila. Tento slovenský časopis mi připomíná Instyle, ale už podle názvu obsahuje víc fashion. Já mám teprve druhé číslo, ale začíná se mi moc líbit. Kouknu se i po předplatném, protože vím pouze o dvou trafikách v ČB, kde se prodávají.
FORBES
Skvělý časopis, kvalitní články, hlavně si ho můžou číst ženy a muži. Moc se mi líbí podpora českých podnikatelů, talentů, firem. Když se někdo ve Forbes objeví, můžeme počítat s tím, že o něm určitě uslyšíme. V listopadu má vycházet Newsweek, tak se na něj taky těším.
MARIE CLAIRE
Super magazín, opět nabízí kvalitní články, spoustu inspirace, ale moc se mi líbí, že se zajímá o lidské vztahy a příběhy(např. únosy dívek, práce v těžkých podmínkách atd.)HARPER´S BAZAAR
Humor Barbary Nesvadbové moc nemusím, ale časopis je výborný. Opět se budu opakovat obsahuje kvalitní články, fashion, beauty, decor. Skvělé jsou i psychologické články a různé doporučování restaurací atd.

MAKEUP MAGAZIN
Více o tomto časopise jsem psala zde.Další z magazínů, které bych si přála přečíst jsou Porter, Vanity Fair, Glamour, WWD, Times. Jako další bych chtěla vydání všech čísel Vogue a Elle ve všech jazycích :). 


Doufám že jsem vás tímto článkem inspirovala a napište mi i vy jaké časopisy čtete?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat