Summer? I am ready!

Jste připraveni na léto? Teploty nám krásně stoupají a ten kdo si stěžuje, tak ať si nestěžuje, je tu léto! Ochrana před sluníčkem je velmi důležitá, ale i před příprava před sluněním je na tom stejně. Dnešní post bude o mém oblíbeném peelingu na tělo a přípravkách na pleť. Peeling na pleť jsem použila Soft Peeling Synergen od Rossmann, článek o něm jsem psala tady. Dále můj velmi oblíbený peeling na tělo je Energising Dead Sea Salt Scrub Pure od NevO Dead Sea Spa. Hlavní složkou u této značky jsou esenciální minerály z Mrtvého moře. Peeling má střední hrubost, příjemnou čistou vůni a po nanesení a omytí na pokožce zůstane mastný film. Je pravda, když jsem si ho smyla, tak jsem měla pocit, že jsem celá mastná. Když jsem si pokožku osušila, tak je neuvěřitelně hydratovaná a hebká. Peeling obsahuje aromatické oleje, které jsou velmi příjemné a po aplikaci jsem se nemusela natírat mlékem. Tento produkt určitě doporučuji. Je skvělý i když si s ním uděláte jenom peeling rukou. Koukala jsem i na jejich stránky nevo-spa.com a mají i péči o pleť, ruce, vlasy a dokonce i pánskou řadu. Já mám balení 430 g a na stránkách prodávají 880 g za 1350 Kč.

Nejdůležitější je ochrana obličeje a těla. Na obličej velmi ráda používám krém Sun Sensi SPF 30 od Payotu. Když potřebuji vysokou ochranu 50, tak používám City Protect SPF 50 od Matisu. Tento krém mám moc ráda. Je fluidní, lehký, neviditelný a nemastný krém.. Navíc chrání před UVA a UVB zářením, což je pro mojí velmi světlou pokožkou ideální. 
 50 ml za 839 Kč.Tento krém Altermed Sun Baby SPF 30 je mám na dceru, ale taky ho ráda používám. Je velmi šetrný, skvěle zklidňuje a zároveň vyživuje. Pro lidi s velmi citlivou pokožkou je ideální. Dokonce chrání i před alergickou reakcí na kterou trpím každý rok na přední straně stehen. Je ve spreji, takže se skvěle aplikuje a roztírá. Velmi příjemná cena 200 ml za 379 Kč.
Krásný začátek léta všem :)Jak jste na tom vy? Jste připraveni na léto?

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat