iGrann photo- June

Krásný večer, rozhodla jsem se, že každý měsíc uveřejním několik fotek ze svého života, kde jsem byla, co jsem jedla, vyzkoušela a co je nového. Tyto fotky jsou z června. Na instagramu mě můžete sledovat zde.
 konečně jsem otevřela svoji nejoblíbenější kuchařku, kterou jsem dostala k Vánocům :) a udělala  výborný steak na másle( děkuji Julie)


                                 snědla jsem spoustu jahod a hrášku z babičky zahrady

opalujeme se a nechybí nám ochrana na obličej Payot, nové dvojčíslo magazínu Active Beauty z DM, výborný balzám na rty od Korres s vůní manga aach :), must have termální voda od Avéne a jahodový shake :)

                       jahody ze zahrady+plnotučné mléko+trochu cukru :)


              s Kristýnkou a Saškou jsme vyrazili na nádherný dokument-film Dior a já

                    zamilovala jsem se do nové letní spršky od Payot, tak nádherně voní..

absolutní novinka v líčení rtů od MUF, matné lesky a rtěnky, které po nanesení na rtech zaschnou a ani se nehnou :) určitě pro Vás napíšu podrobnější recenzi, ale momentálně jsou pro mě TOP.HOT NEWS
Příští týden ve čtvrtek se chystám na dvoudenní školení do Brna na Orly! Budu si dělat kurz na nehtovou péči a pedikúru. Navíc Orly má novou technologii gelového systému Gel FX laků. Takže žádné silné a nepřirozené gelové nehty a žádné broušení. Těšte se na report :)


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat