New in

Dnešní článek nebude moc dlouhý. Chtěla bych Vám ukázat produkty, které jsem si pořídila a později o nich napíšu delší recenzi.

Co jsem si koupila?  

                               * Dream Fresh BB Cream od Maybelline NY
                               * Stay May Primer od Rimmel London
                               * 24 h Hand Protection Balm od Essence
                               * Nail Color č. 212 Makeup Factory
                               * Soft Sensation Lipcolor Butter od Astor

Krém na ruce, BB krém, primer a lipcolor jsem si koupila v Tetě a lak na nehty od MUF jsem dostala jako dárek.

Výsledky po prvním použití?

Krém na ruce od Essence má úžasnou vůni cookies a mandlí. Můj manžel si ho hned oblíbil. Jsem s ním spokojená. Skvěle hydratuje, není mastný, rychle se vstřebá. Jestli vydrží 24 hodin, to nevím, často si myji ruce a hned na to si je znova namažu, takže nedokážu posoudit. Na výběr mají s vůní třešní a kokosu, vanilka a skořice a cookies a mandle. Za cenu 69 Kč za 100 ml si tento krém určitě koupím znovu a ráda vykouším i jiné vůně.

Primer od Rimmel je po prvním použití celkem dobrý. Makeup vydrží na pleti docela dlouho, ale nemám po primeru tak vyhlazenou pleť. Měla jsem i lepší, ale dám mu šanci a ještě ho vyzkouším. Cena 99 Kč za 30 ml.

BB krém od Maybelline ještě nedokážu posoudit. Koupila jsem si ho dnes a vyzkoušela jsem si ho pouze na kousek obličeje. Zaujala mne textura a přirozenost. Těším se na něj. Cena za 30 ml 49 Kč.Lak na nehty od MUF má krásnou barvu, takovou jarní. Skvěle se nanáší, rychle zasychá. Jak můžete vidět na fotce, mám na nehtech rýhy. Za to si můžu sama, když si lakuji nehty, nedokážu být v klidu a nic nedělat, takže tak to dopadá :) Cena na internetu 255 Kč.

Jako poslední je Lipcolor od Astor. Mám odstín 015 Cheeky Cherry. Barva je naprosto úžasná, miluji tento odstín. Je pravda, že většina mých rtěnek a lesků má stejnou barvu, ale nedokážu ji odolat. Při prvním nanesení je velmi příjemný, vůně mi připomíná bonbony Tic Tac. Barva je hodně pigmentovaná, je to taková rtěnka a lesk v jednom. Připomínají Chubby sticky od Clinique. Mají na výběr 10 odstínů. Ideální balení do kabelky. Jediné mínus je, že se po chvilce začal rozpíjet jak můžete vidět na poslední fotce. Ještě ho vyzkouším z konturkou a uvidím jak dlouho vydrží. Cena 49 Kč.Ještě je na fotce moje oblíbená ELLE, červencové vydání, které mi přišlo včera a už se těším až si ho dnes přečtu :)

To je vše, dnes to bylo rychlé, až všechny produkty pečlivě vyzkouším, tak napíšu podrobnější recenzi.

Líbil se Vám článek? Používáte některé z uvedených produktů?


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat