Hair care and wash

Krásný i když takový dusný pondělí všem :). Dneska nebudu psát o kosmetice, ale o produktech, které teď používám na vlasy a které mám moc ráda a vyhovují mi. Moje vlasy jsou jemné, ale snadno se zacuchají. Jsem od narození blond, ale tak od 14 let si nechávám dělat světlý melír anebo barvu. Když nepoužiji masku nebo balzám, tak vlasy nerozčešu. Když mi bylo 16 let, byla jako modelka na kadeřnické show v Českých Budějovích. Vlasy jsem tehdy měla dlouhé tak pod prsa. Barvu mi udělali medovou, moc hezký odstín. Střihání jsem musela nechat na nich. Vlasy mi celou dobu upravoval Milan Kotlár z kadeřnického salonu Picasso z Prahy. Ostříhal mi je úplně nakrátko, měla jsem takový bob a pravou stranu mi vyholil strojkem. Docela jsem se lekla, ale když jsem se koukla do zrcadla, tak to vypadalo skvěle. Byl to extravagantní, nadčasový účes. Bohužel mi ho nikdo neuměl upravit, tak jsem nechala vlasy dorůst. Asi za dva roky jsem začala tento typ účesu vidět na ostatních, myslím že i Rihanna ho měla( a vyholená strana se začala nosit :)

Teď zpátky k produktům

Používám teď dvě značky: Aussie a Dusy Aussie
Myslím si, že tuto značku nemusím představovat. Skoro na každém beauty blogu je o ní článek. Někomu tato značka vyhovuje, někomu ne. Poprvé jsem se s ní setkala před 8 měsíci, když byl dárek v české ELLE. Byl tam tento šampon a balzám. Byly to dvě miniaturky každá měla 75 ml. Šampon vydržel tak na 10 umytí, balzám tak na 15 umytí. Brala jsem si je do porodnice, protože tato velikost mi vyhovovala. Když jsem si po porodu umyla vlasy, tak to byl nejen balzám na vlasy, ale i na duši :) Ta úžasná sladká vůně žvýkaček :), vlasy jsem měla tak jemné, že jsem si je ani nemusela česat. Tuto značku miluji. Miracle Moist Shampoo je výborný, ale ještě lepší je 3 minute Miracle Reconstructor. Moje vlasy jsou tak hebké, lesklé a úžasně voní. Jediné mínus je, že by se mohl prodávat i jinde než v DM(nejbližší je 26 km daleko).

Miracle Moist Shampoo 300ml 159 Kč
3 minute Miracle Reconstructor 250 ml 179 Kč
 Dusy Professional 
Dusy používám asi 5 let, je to německá značka a cenově dobrá. Pracuje s ní moje kamarádka, která je kadeřnice. Zdá se mi, že Dusy se prodává jenom v salonech. Na výběr má spoustu šamponu, péčí, lesků pro různé typy vlasů. Já nejčastěji používám Daily shampoo. Vůní mi připomíná Aussie- žvýkačky:). Když potřebuji zesvětlit blond, tak Color Reflex Shampoo Blonde. Když péči, tak je výborný Argan Oil Shampoo. Po umytí mám nejraději Liquid Keratin. Je to tekutý keratin, který se aplikuje na vlasy. Dodává lesk a objem. Ten používám nejradši, mám už několikáté balení. Na úpravu používám jedině Repair Gloss. Stačí nanést malinko, velikost asi jako hrášek. Zahřeje se a dávám ho na konečky. Naprosto nejlepší je Honey Shampoo a Honey Treatment. Tato péče dělá s jemnými vlasy zázraky.
Laky a tužidla nepoužívám, protože mi je hodně vysušilo. Tyto značky mezi sebou střídám a jsem s nimi spokojená.


 Daily Shampoo 250 ml 120 kč
Color Reflex Shampoo Blonde 250 ml 147 Kč
Argain Oil Shampoo 250 ml 233 Kč
Liquid Keratin 200 ml 207 Kč
Repair Gloss 50 ml 220 KčChystám se ještě vyzkoušet šampuky od Lush.


Jaké produkty používáte? Znáte Dusy?


CONVERSATION

4 komentářů:

  1. Aussie používám poslední dobou také a mají skvělé produkty :)

    OdpovědětVymazat
  2. Některé produkty Dusy se dají koupit na e-shopu dobrevlasy.cz

    OdpovědětVymazat
  3. Ty produkty vypadají skutečně skvělě. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli je tady některá žena, co má stejně jako já problémy s extrémním padáním vlasů? Myslíte, že tyto kosmetické značky mají nějaké produkty i na tento problém? Dost jsem slyšela i o Milvě, že by po ní měly růst nové vlasy. Ale ještě jsem nevyzkoušela. Já už začínám mít i koutky holé, proto mě popadá totální panika a už jsem se málem objednala sem na transplantaci vlasů. Opravdu už nevím, co si s tím extrémním padáním počít.

    OdpovědětVymazat