3LAB Super Trio                                                    


Tento článek jsem už chtěla napsat dávno. Jelikož mi do toho vstoupilo zařizování svatby a následně narození dcery, tak se k tomu dostávám až teď. Před rokem jsme se vydali na prezentaci značky 3LAB, kdy k nám přiletěla zakladatelka značky Erika Chung. Prezentace byla v krásném pětihvědičkovém hotelu Le Palais v Praze. Musím říct, že jsem se na tom moc těšila. Setkat se tváří tvář se zakladatelkou a ještě si s ní popovídat a vyfotit, byl pro mě zážitek na celý život. Se značkou 3LAB pracuji od roku 2011. V té době teprve přišla na trh a rozhodli jsme si jí i přes vysokou cenu do salonu vzít. Teď zpátky k prezentaci. Erika nám znova řekla filozofii značky a jaké novinky budou v dalším roce.
                                                  

Značka 3LAB byla založena v roce 2003 dermatology Ericou a Davidem Chungovými. Jejich cílem bylo dosáhnout perfektní pleti za pomoci nejmodernějších vědeckých objevů. Tento cíl se jim daří naplňovat. Jejich patentované látky jsou Nano-Claire GYTM- první biologický růstový hormon získaný z proteinů a PhytoCell TEC MalusDomestica pocházející z buněk švýcarského jablka Uttweiler Spaetlauber. Laicky řečeno, když jablko naříznete, tak do měsíce doroste zpět. Kilo jablek stojí 3 tisíce dolarů...


Zajímavosti
                     * jako první použili růstový hormon(rostlinný) v M creamu a H séru.
                     * Perfect mask je nejprodávanější produkt v Beverly Hills
                     * 3LAB je v technologii nejdál než ostatní značky, přestože se je snaží
                        kopírovat, ale jako jediný mají tyto technologie

                     * jsou největšími výrobci značek kosmetiky v Americe( pro 70 značek jako je 
                       např. Esteé Lauder, Lancome atd.)
                     * jejich jediný konkurent je švýcarská značka La Prairie
                     * kosmetika pro všechny věkové kategorie
                     * vysoká koncentrace látek
                     * odličovače neobsahují oleje
                     *v peelingu jsou zakapslovaný vitamin E
                     *vysoká kvalita přírodních látek a tím pádem nepoužívají konzervanty
                     * nepoužívají kyseliny
                     * jejich tělový krém Perfekt Body Cream se dá používat i na obličej
                     * Super linii je obsažená látka X50, která se používá pro pacienty s rakovinou
                        účinné látky jdou přímo na poškozené buňky
                     * nepoužívají drahé a plastové obaly
                     * vysoká kvalita= nízká cena

O značce 3LAB bych si dovolila říct, že je to haute couture v péči o pleť. Všechny produkty mám vyzkoušené a musím říct že je to na pleti hodně znát. Některé produkty pro zralejší pleť vyzkoušela mamka a byla nadšená. Jsem ráda, že se značkou můžu pracovat( v salonu mají jedno luxusní ošetření). Je to pro mě jiný pohled na kosmetickou péči. Jsou úplně na jiné úrovni než ostatní značky. Jejich krém bych si dovolit mohla, ale jenom ten nejlevnější, jen tak pro informaci jejich nejlevnější krém je Hydra Day SPF 20 je cena 1499 Kč 60ml! a nejdražší Super Cream 18000 Kč 50 ml. Ano nespletla jsem se je to opravdu 18 tisíc.

                                               Celebrity milují 3LAB
Jaký produkt bych pro mou věkovou a cenovou kategorii zvolila? 
Určitě Hydra Day SPF 20 má lehkou texturu, nezanáší póry, chrání před UVA/UVB zářením cena 1499 Kč 60ml. Potom i Perfekt BB SPF 40 pro mě naprosto nejlepší BB krém co jsem měla. Já si ho nanáším jednoznačně bez zrcadla, protože se nemusím bát, že bych někde měla vidět kontury. Nádherně sjednotí pleť, dokonale hydratuje a chrání. Jako poslední určitě doporučuji Aqua BB SPF 40, který byl na trhu dřív než Miracle Cushion od Lancome. Zároveň obsahuje náhradní houbičku, takže když vám dojde, tak ji jenom vyměníte a nemusíte si hned kupovat jiný. Cena 1299 Kč.


                                                        ( zdroj fotek google)
Prezentace byla krásná a krátká. Eriku bych dokázala poslouchat donekonečna. Navíc jsem nedokázala uvěřit, že je jí 63 let! Po skončení jsme dostali na vyzkoušení jejich nejnovější řadu Super Cream, Super  Eye Treatment a Super Face Serum. Všechny pěkně zkouším a připadám si jak v nebi, ale to zas příště :)
Zaujala Vás značka 3 LAB? Máte s ní zkušenosti?
                 

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat