Makeup Factory

Krásný den všem! Dnes bylo opravdu krásně a chtěla bych Vám napsat víc o dekorativní kosmetice Makeup Factory se kterou pracuji. Se značkou jsem začala pracovat v roce 2010, dřív jsem ji vůbec neznala. Náš kosmetický salon byl jediný ve kterém MUF měl zastoupení. Je to něměcká profesionální dekorativní kosmetika, která má vysokou kvalitu produktů. Má opravdu velký výběr stínu, makeupu, výborných řasenek a štetců. Jejich Top jsou kamufláže- Camouflage Cream. Mají 8 různých odstínu, výborně kryjí( používá se i na tetování), skvěle se s ním zakrývají jizvy, popraskané žilky, tmavé kruhy pod očima, pupínky. Mezi mé favority patří řasenka Lash Maximizer, makeup Oil free foundation, báse pod makeup Makeup Base a Fixing Powder po kterém se líčení ani nehne :).

Před 14 dni u nás probíhalo pravidelné školení, zopakování všech produktů, prezentace novinek na Spring/Summer 2015. Dostali jsme krásné dárečky a praktickou kosmetickou taštičku( těch není nikdy dost). Makeup Factory mám moc ráda, pracovala jsem s ní každý den a když se líčím, tak si většinou vyberu jejich produkt. Líčení vypadá pokaždé skvěle a to nemusíte být ani profesionál.

Znáte Makeup faktory? Zkoušeli jste nějaké produkty?                                      Fotka z roku 2010, když jsem s MUF začínala.

                 
CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat