Calvin Klein beauty

V předešlém článku jsem Vám psala, jak jsem si koupila dekorativku od Calvina Kleina. Hned na začátku se přiznám, že ted používám pouze rtěnku. Když jsem na internetu prohlížela produkty, tak bych je všechny chtěla mít, hlavně rtěnky. Kampaň Fall 2014 je krásná.. Teď zpátky k jednotlivým produktům.

Intense eyeshadow č.115 Emerald-  Zelené stíny mám moc ráda, možná proto, že jsem blondýna, ale oči v nich vypadají skvěle. Barva je taková olivová trochu khaki. Při nanášení nepadají a pigment vydrží dlouho. Dají se velmi dobře kombinovat s jinými barvami, ale ráda je používám samostatně aby vynikla barva. Dávala jsem ji je pouze na den, ale určitě je použiju na večer jako kouřové líčení. Za mě rozhodně ano.
Megavolume mascara Black- Řasenka, která mě zklamala. Kartáček je v pořádku, ale výsledný efekt nic moc. Myslím, že by se neměla jmenovat megavolume. Nanášení je dobré, ale pro opravdu velký efekt jsem musela nanést asi tak 5 vrstev řasenky na jedno oko a i tak to nestálo za nic Výdrž je taky velmi malá, řekla bych, že tak po 2 hodinách jsem mohla nanášet další vrstvu. Někomu může vyhovovat, že řasy jsou pouze lehce nalíčené, ale mě ne.

Creme lipstick Cosmopolitan - Nejlepší nakonec. Dokonale hydratuje rty, barva je středně sytá a hlavně vydrží. Naprosto úžasná. Zkoušela jsem ji používat s konturkou a bez a řekla bych že vydrží na rtech stejně. Na denní líčení stačí jenom řasenka a tato rtěnka a můžete jít. Hodně používám červené rtěnky, ale tato růžová je můj favorit. 


Líbíl se Vám článek? Napište mi.

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat