New in

Udělala jsem si radost. Zároveň je to i testování, protože dekorativní kosmetiku od Calvina Kleina jsem nikdy nezkoušela. Objevila jsem stránky strawberrynet.com (které jak jsem později zjistila u beauty blogerek známé jsou ). Na stránkách je obrovské množství značek a hlavně to zasílají do ČR. Při nákupu nad 700 Kč je poštovné zdarma. Když jsem si balíček objednala, tak cca za 3 týdny dorazil, ALE přišel mi dopis od celního úřadu, že musím doložit výpis z účtu o provedení platby a taky co balíček obsahuje a napsat plnou moc. Když balík dorazil tak jsem ještě musela zaplatit clo, které bylo 800 Kč! Takovou částku jsem nečekala, když líčení které jsem si objednala bylo v hodnotě 900 Kč. No nic, tím bych chtěla říct, že tyto stránky k nákupu kosmetiky, líčení, parfémů doporučuji, ale určitě se vyplatí, když vás na objednávku bude víc, aby se dalo zaplatit clo.


Co jsem si objednala:

           - Intense eyeshadow č.115 Emerald Calvin Klein
           - Megavolume mascara Black Calvin Klein
           - Creme lipstick Cosmopolitan         
           - Plush eyeshadow palette travel kit č.01 Nina 
             Ricci
           - Lip butter Mango Korres    
   
Nejsem moc zastánce nakupování kosmetiky na internetu bez vyzkoušení, ale za ty ceny jsem to riskla :)
Zatím jsem zkoušela pouze rtěnku a je naprosto úžasná.
Všechno nejdříve poctivě vyzkouším a napíšu vám sem recenzi. Taky objednáváte po internetu nebo raději v obchodě? Máte zkušenosti ze stránkou strawberry.net.com?  Napište mi.

CONVERSATION

1 komentářů:

  1. Tyjo to s tím clem by mě teda naštvalo. To není zrovna malá částka :/ A nevíš o jakého dopravce se jednalo? Já bych potřebovala něco odeslat do ciziny, jedná se teda o evropskou unii. U té tvé objednávky šlo asi o Čínu žejo? No každopádně jsem koukala, že už není jenom možnost ČP, ale třeba tihle.

    OdpovědětVymazat